O nás

AVEROS CZ je malá rodinná firma, která se víc jak desetiletí zabývá především víny a jejich prodejem. Projezdili jsme velké množství vinařství na Moravě a i ve světě a degustovali jsme tisíce vzorků, jak v rámci různých vinařských vzdělávacích akcí, tak při individuálních návštěvách vinařů.
Našim velkým průvodcem a guru, v rámci procesu objevování vína, byl a je MUDr. et Mgr. Daniel Hudeček,Ph.D., za což mu velmi děkujeme a těšíme se na další objevování.

Ze začátku jsme se soustředili na firemní klientelu a víno jako reklamní dárek, což napomohlo rozvoji firmy. Ověřili jsme si, jak účinný marketingový nástroj víno je :) Později jsme začali prodávat a dodávat vína, především do spřátelených restaurací, obchodů a vinoték. Do budoucna chceme rozvinout naše aktivity i v rámci našeho AVEROS e-shopu.

Vzhledem k tomu, že jsme pracovali ve zdravotnictví a máme vztah k přírodním léčivým a kosmetickým přípravkům, a též vzhledem k aktuální epidemiologické situaci, doplnili jsme naše aktivity i o prodej ochranných a léčivých přípravků, především na přírodní bázi.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení