O nás

AVEROS CZ je malá rodinná firma, která se víc jak desetiletí zabývá především víny a jejich prodejem. Projezdili jsme velké množství vinařství na Moravě a i ve světě a degustovali jsme tisíce vzorků, jak v rámci různých vinařských vzdělávacích akcí, tak při individuálních návštěvách vinařů.
Našim velkým průvodcem a guru, v rámci procesu objevování vína, byl a je MUDr. et Mgr. Daniel Hudeček,Ph.D., za což mu velmi děkujeme a těšíme se na další objevování.

Ze začátku jsme se soustředili na firemní klientelu a víno jako reklamní dárek, což napomohlo rozvoji firmy. Ověřili jsme si, jak účinný marketingový nástroj víno je :) Později jsme začali prodávat a dodávat vína, především do spřátelených restaurací, obchodů a vinoték. Do budoucna chceme rozvinout naše aktivity i v rámci našeho AVEROS e-shopu.

Vzhledem k tomu, že jsme pracovali ve zdravotnictví a máme vztah k přírodním léčivým a kosmetickým přípravkům, a též vzhledem k aktuální epidemiologické situaci, doplnili jsme naše aktivity i o prodej ochranných a léčivých přípravků, především na přírodní bázi.

 

 

 

Zpět do obchodu