Doprava a platba

KURÝRNÍ SLUŽBA - MESSENGER - speciální služba na převoz vína


Prověřená a 100% spolehlivá kurýrní služba se speciálním programem na převoz vína. Vaši zásilku kurýr doručí bezpečně a spolehlivě, přímo k Vám domu.

Po převzetí zboží kurýrem vám bude zaslán e-mail s informacemi o zásilce.
Zásilky jsou doručovány v pracovních dnech v čase 8:00 – 17:00.
Před doručením obdržíte od společnosti Messenger SMS avízo s informací o plánovaném čase doručení.

  • Doprava + platba předem převodem/kartou: 99 Kč
  • Doprava + platba dobírkou: 129 Kč
  • Doprava ZDARMA při nákupu nad 2500 Kč

messenger-na-zlutem-podkladu

 

Doprava se společností Messenger je šetrná k životnímu prostředí. Není potřeba bublinkových folií, dodatečných kartonů a jiných materiálů zatěžujících životní prostředí. Balíček tak velmi snadno rozbalíte a nemusíte se starat, kam všechny nadbytečné odpady vyhodit.

 


PLATBA PŘEVODEM

Po potvrzení objednávky obdržíte e-mail s platebními údaji. Po připsání platby na náš účet předáme zboží přepravci.

Číslo účtu: 2900202440/2010 (Fio banka)

 

PLATBA KARTOU - PLATEBNÍ BRÁNA COMGATE

 

On-line platby pro nás zajišťuje Platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s. je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód - tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Po dokončení platby budete přesměrování zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, a tak budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

 

Zpět do obchodu